Neeilinis moters poelgis: šoko į šėlstančias bangas gelbėti savo šuns VIDEO

Pietryčių Anglijoje, netoli Braitono, Rytų Sasekse užfiksuota dramatiška akimirka: kaip šunų mylėtoja, puolė tiesiai į stingdančias jūros bangas ir rizikavo savo pačios gyvybe, tam kad išgelbėtų savo mylimą augintinį.
Vaido įraše matyti, kaip kelioms sekundėms moteris dingsta po vandeniu bandydama sugauti bangų nešamą gyvūną. Galingos bangos blaškė moterį, kol šuo desperatiškai mėgino išlaikyti galvą virš vandens, skelbia thesun.co.uk. 
Moteris galiausiai sučiupo šunį, kartu sulaukdama dar vienos bangos smūgio į ją. Vėliau į šį incidentą įsijungia dar vienas paplūdimio lankytojas, kuris padeda jiems abiem saugiai išlipti į krantą.
Pakrančių apsauga teigė, kad moteriai labai pasisekė, kad ji pati liko gyva gelbėdama šį šunį.  Šią gelbėjimo operaciją savo akimis matė ir nufilmavo 41 metų Alessando Intini.

 

Tačiau gelbėtojai buvo griežti ir perspėjo niekada savarankiškai nevykdyti gelbėjimo operacijų. Kai jūra yra tokia nerami ir galinga ypač pavojinga į ją lysti, nes povandeninės srovės lengvai gali pagriauti ir išmušti žmogų iš kojų, tai akivaizdžiai matoma ir užfiksuotame vaizdo įraše.
Anot gelbėtojų, moteris yra tikras laimės kūdikis, nes kita banga būtų ją tiesiog nusitempusi į jūrą, o štai šuo bet kuriuo atveju, jau būtų iš vandens išsikapstęs savarankiškai, nes jie lengviau plūduriuoja vandens paviršiuje.

Dalintis:

Taip pat skaitykite
 

© Gismeteo