Orų prognozė: žiema šieps dantis – artinasi –13 laipsnių šaltis

Penktadienis šalyje bus apniukęs, vietomis galimi trumpi pragiedrėjimai. Kai kur iš debesų pabirs negausus sniegas. Pūs nestiprus rytų vėjas. Vilniuje ir Panevėžyje dieną vyraus –1, Šiauliuose –2 laipsnių šaltukas. Kaune ir prie jūros temperatūra svyruos apie nulį.
3326ff2f.jpg
Darutė Galkauskaitė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Savaitgalį šaltis stiprės
Šeštadienį, pirmoje paros pusėje, dar daug kur danguje sukiosis debesys, kurie pamažu retės, tad diena bus saulėta ir šalta. Pūs vos stipresnis pietryčių krypties vėjas. Nakties metu dangumi plauks debesys, kai kur galima viena kita snaigė. Temperatūra svyruos tarp –8–3 laipsnių.
Dieną dangus išsigiedrins, šalyje laikysis neigiama –5–2 laipsnių temperatūra.  
83731f45.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį atšals dar stipriau, vyraus giedras dangus, tik kai kur galimi nedideli debesys. Vėjas krypties nekeis ir pūs iš pietryčių.  Naktį temperatūra sieks –11–5 laipsnius šalčio. Dieną bus apie –5–2 laipsnius šalčio. Mažiausius rodmenis termomertrai tiek naktį, tiek dieną fiksuos Kuršių Nerijoje.
7c5cce68.jpg
Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Visgi, šaltis nesustos ir dar smarkiau spustels pirmadienį. Tuo metu ir toliau šalyje vyraus šviesus dangus. Naktį vietomis šalčio gniaužtai sustiprės iki –13 laipsnių, o dieną laikysis –6–3 laipsnių šaltis. Įsismarkaus pietryčių krypties vėjas, todėl jutiminė temperatūra lauke bus keletu laipsnių žemesnė nei kad rodo termometrai.
Antradienį šaltis lėtai trauksis, išsilaikys saulėti orai, o pietų, pietryčių vėjas bus smarkus.
890e2aa4.jpg
Darutė Galkauskaitė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite