Žiemos išdaigos: Nida ledo spąstuose FOTO

www.lzinios.lt 
Neringoje šiuo metu, turbūt, šilčiau nei bet kuriame kitame Lietuvos mieste, tačiau tai netrukdo išskirtinėms ledo skulptūroms susiformuoti. Jau ne pirmą kartą Nidos Purvynės gatvės krantinėje esantis suoliukas tampa labiausiai aptarinėjamu Lietuvos suolu. Ir ne be reikalo – ant jo susiformavusios ledo skulptūros tikrai išskirtinės.
0c6ce57f.jpg
© A. Milauskienės nuotr. | lzinios.lt
„Vietiniai nuolat dalinasi gamtos sukurtų meno kūrinių nuotraukomis, tačiau šis suoliukas Nidos krantinėje yra vienas populiariausių. Prie jo žmonės net renkasi patys nusifotografuoti,“– tikina Nidos gyventoja.
360f0ec2.jpg
© A. Milauskienės nuotr. | lzinios.lt
Tokios gamtos kurtos ledo skulptūros – labai laikinas kūrinys, nes jis priklauso nuo nesuvaldomų dalykų: oro temperatūros ir žmonių sąmoningumo. „Dažniausiai taip ir baigiasi jų „ekspozicija“: eini ryte į darbą pro šią vietą ir matai, kad jau ištirpo ar kas išspardė,“– teigia pašnekovė ir juokdamasi priduria, kad jei ledą išspardo žmogus– užverda didelė diskusija socialinių tinklų grupėse apie kultūrą. „Tada suprantam, kad tikrai išskirtinėje vietoje gyvenam.“
ebcd95b6.jpg
© A. Milauskienės nuotr. | lzinios.lt
Panašu, kad ir pati žiema jau viena koja įžengė į Neringą, nes Kuršių marių krantinėje jau galima matyti „ledo saleles“ ir suneštą ižą, o tai labai geros naujienos poledinės žūklės mylėtojams, kuriems šiuo metu tenka pasitenkinti tik ledu apšalusiu Nidos uosto molu.
38709176.jpg
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite