„Ledo berniukas“ Kinijoje tapo tikra sensacija: į mokyklą atėjo visas apšalęs

Ši istorija jau apskriejo visą pasaulį, sujaudindama ne vieną širdį. Dėl internetą supurčiusių nuotraukų berniukas tapo tikra sensacija.
Skelbiama, kad šis narsus mokinys tvyrant -9°C šalčiui į mokyklą ėjo, kad galėtų laikyti egzaminus. Zhuanshanbao pradinės mokyklos, įsikūrusios Xinjie miestelyje Ludian apygardoje, pietvakarinėje Kinijos Junano provincijoje, direktorius Fu Heng ir nufotografavo apšalusį berniuką.
„Ledo berniuku“ pavadintas moksleivis kasdien į mokyklą keliauja 5 km. pėstute net ir tada kai lauke vyrauja arktinės oro sąlygos.
a806af18.jpg
© Asiawire 
Direktoriaus teigimu, jis nusprendė neatskleisti berniuko tikrojo vardo, tik paskelbė, kad tai vienas jų mokyklos trečiokų. Nuotraukoje matomas į kaimo mokyklos klasę įžengęs nuo šalčio degančiais skruostais, galvą dengia apledėję plaukai, rašo thesun.co.uk.
Fu sakė: „Tai buvo pirma jų baigiamųjų egzaminų diena. Tą rytą, vos per maždaug 30 minučių, oro temperatūra nukrito žemiau devynių laipsnių šalčio.“
Deja, bet berniukas negyvena su savo tėvais, nes abu jie, siekdami didesnio uždarbio, gyvena ir dirba didesniuose šalies miestuose. Šiuo metu jis gyvena su keliais savo broliais ir seserimis pas gimines. Šis berniukas yra vienas iš kelių dešimčių milijonų tokių Kinijoje „paliktų vaikų“.
2ef32d90.jpg
© Asiawire | Berniuko mokykla
Fu pasakojo, kad mokykla šiam ir kitiems tokio paties likimo vaikams suteikia pusryčius, tačiau pripažino, kad dėl trūkstamų finansinių išteklių mokyklos klasės nėra šildomos.
Kinijos socialinių tinklų vartotojai išreiškė viltis, kad atsižvelgiant į berniuko atsidavimą mokslui, ateityje jis išsikapstys iš skurdo ir mėgausis puikiu gyvenimu.
Visgi, žmonės buvo taip sujaudinti šios istorijos, jog mokykla sulaukė ypač reikalingos paramos. Buvo paaukota beveik 150 komplektų šiltų rūbų, šildymo įrangos ir 15000 JAV dolerių!
bca32f6e.jpg
© Asiawire | Kelias į mokyklą
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite