Uraganiniai vėjai siaubia dalį Europos: užfiksuoti vaizdai atima žadą VIDEO

Per Europą keliauja audra, kurios vėjų greitis pasiekė 140 km/h., o vietomis jis buvo dar stipresnis. Žmonėms patariama likti namuose ir vengti nebūtinų kelionių.
Dėl uraganinių vėjų sukeltų medžių griūčių Nyderlanduose žuvo du vyrai, Vokietijoje ir Belgijoje po vieną. Taip pat yra sužeistų.
Smarkus vėjas talžo Vokietiją, Nyderlandus, Prancūziją, Belgiją ir dalį Jungtinės Karalystės. Daug kur atšaukta šimtai skrydžių. Taip pat galingi vėjai pasiekė net ir Portugaliją, kur kėlė dideles bangas, informuoja rt.com.
Vokietijoje vėjui sustiprėjus iki 40 m/s. paskelbtas pavojus traukinių eismui, kuris buvo sustabdytas. Ant bėgių buvo daug kur nuverstų medžių. Skelbiama, kad daugybė žmonių liko be elektros.
Nyderlanduose užfiksuoti vaizdai atima žadą: smarkus vėjas vartė jūrinius konteinerius, reklaminius stulpus, rovė medžius, o žmones, neatsilaikiusius prieš stichiją, rito žeme lyg plunksneles.

 

Vienas vaizdo įrašas demonstruoja tikrus laimės kūdikius – motiną ir vaiką vežimėlyje, kuomet stiprus vėjas išvertė medį, kuris griuvo tiesiai ant greta ėjusių žmonių. Laimei, moteris su vežimėliu prisišliejo prie greta esančio pastato.
Negana to, vakarų Londone, smarkus vėjas nugriovęs užtvarus į laisvę padėjo pasprukti vilkui, kurio skubiai ieško pareigūnai. Šių gyvūnų prieglauda UK Wolf Conversation Trust, įsikūrusi šalia mokyklos. Moksleiviai paprašyti likti mokykloje, o žmonėms patariama nesiartinti prie vilko, skelbia weather.com. | Atnaujinta | Vilkas sėkmingai sugautas, žmonėms pavojaus nebėra |
 
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite