Orų prognozė: savaitgalis bus ramus, stipriau šals tik dalyje Lietuvos

Šiandien šalyje dvelks silpnas šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas. Vietomis debesuotumas bus mažas, tad ir saulė nušvis. Negausus sniegas galimas kai kur rytiniuose šalies rajonuose.
Vilniuje ir Kaune dieną bus apie –2, Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse apie –3–4 laipsnius šalčio. Pajūryje ir šalies pietuose vyraus –1 laipsnio šaltukas.
cf2395ea.jpg
© Gražvilė Vait | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienio naktį vietomis matomumą mažins tvyrantis rūkas. Šalčiausia ir vėl bus šiauriniuose ir vakariniuose šalies rajonuose, temperatūra vietomis nukris iki –13 laipsnių, debesys čia bus retesni. Į rytus vyraus didesnis debesuotumas, o šalčio gniaužtai bus silpnesi – temperatūra svyruos tarp –9–4 laipsnių. 
Vilniuje ir šalies pietuose dieną bus apie –2, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie –3 laipsnius šalčio. Pajūryje temperatūra svyruos tarp –4–2 laipsnių.
415944dd.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį didesnių pokyčių nebus: vyraus debesuotumas, viena kita snaigė iškris tik kai kur.
Naktį šalčiau vėl bus šiaurės vakarų Lietuvoje ir vakariniuose šalies pakraščiuose. Temperatūra svyruos tarp –10–4 laipsnių. Dieną vyraus –4–0 laipsnių 6altukas. 
020d27d6.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
24340d43.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite