Islandijoje praūžė galinga sniego audra VIDEO

Savaitgalį Vestfirdire (Islandija) siautėjo galinga sniego audra. Šiaurės vakarų Islandijoje esančiame kalnuotame pusiasalyje gyvenimas kaip reikiant buvo sutrikdytas. Savaitgalį siaučiant stichijai buvo uždaromi keliai dėl itin vėjuotų oro sąlygų ir galimų sniego lavinų.
Po praūžusios audros keliai buvo aklinai užversti sniego lavinų. Pirmadienio rytą kelininkai 20 km ilgio kelio atkarpą nuo sniego vadavo 6 val., praneša icelandreview.com.
627220d2.jpg
Harpa Grímsdóttir - Snjóflóðavakt Veðurstofunnar
Bene didžiausio dėmesio susilaukė vienos moters socialiniame tinkle Facebook pasidalinta nuotrauka, kurioje ji matyti sniege įbridusi iki pat pažastų ir vaizduojanti, jog džiausto skalbinius. Šia nuotrauka ji norėjo savo vyrui parodyti kiek per naktį prisnigo namuose, nes šis gyvena sostinėje, rašo icelandmonitor.mbl.is. 
199fe99f.jpg
Rebekka Guðleifsdóttir
Pati moteris, vardu Rebekka Guðleifsdóttir, kilusi iš Floridos, tad jai tokios oro sąlygos yra keliančios nuostabą. Tačiau ši nuotrauka sulaukė tiek daug dėmesio, kad per 24 val. Islandijoje ji tapo pačia populiariausia ir daugiausiai kartų pasidalinta nuotrauka.
Kai moteris persikėlė gyventi į Islandiją, ji girdėjo apie panašias žiemas, tačiau tiek sniego dar nebuvo nei vieną žiemą, per tiek laiko kiek ji čia gyvena. Moteris pati stebėjosi, jog jos nuotrauka susilaukė tiek daug dėmesio.
Socialiniuose tinkluose taip pat galima pamatyti užfiksuotus vaizdus iš siaučiančios pūgos:
Gismeteo.lt 
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite