Orų prognozė: žiema vėl rodys nagučius – vietomis šals iki –14 laipsnių

Šiandien dieną negausus sniegas iškris tik kai kur. Vietomis debesų gretos praretės. Pūs nesmarkus rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.
Kraštiniuose rytiniuose šalies rajonuose dieną išsilaikys šaltesni orai, vietomis termometrai fiksuos –7 laipsnius šalčio.  Vilniuje bus apie –5, šalies pietuose apie –2, Panevėžyje apie –1 laipsnį šalčio. Kaune ir Šiauliuose temperatūra svyruos apie nulį, prie jūros oras šils iki 1 laipsnio.  
62f8ebd8.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis Skuodo raj. | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienį šals stipriau. Temperatūra svyruos tarp –11–5 laipsnių šalčio, kai kur atšals iki –14 laipsnių. Išsilaikys silpnas rytinių krypčių vėjas.
Dienos metu debesų gretos bus retesnės. Vilniuje ir šalies pietuose bus apie –5 laipsnius šalčio. Kaune ir Panevėžyje vyraus –4, Šiauliuose –6 laipsnių temperatūra. Pajūryje termometrai fiksuos –3 laipsnius šalčio.
c18bf7fc.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šventinį penktadienį orai keisis dar kartą. Šį kartą į šalį plūstels sniegas, o šaltis sparčiai trauksis.
Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp –10 –4 laipsnių. Dieną daug kur pasnigs, pūs smarkesnis pietinių krypčių vėjas. Vilniuje bus apie –3, Kaune ir šalies pietuose apie –1, Šiauliuose ir Panevėžyje apie –2 laipsnius šalčio. Pajūryje vyraus 0–1 laipsnis šilumos.          
Savaitgalį vyraus švelnesni orai, protarpiais pasnigs.
0977a2f6.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį.
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite