Orų prognozė: po šlapio antradienio atkeliaus malonios permainos

Po sausesnio ir gana šilto periodo šalyje vyks laistymo darbai, tam, kad gamta kuo greičiau pasidabintų žaliu rūbu. Po drėgnesnio antradienio šalyje vėl įsivyraus sausesni orai, temperatūra kasdien kils vis aukščiau, tačiau mėgautis gražiu oru kiek trukdys nemalonus vėjas.
d8b0b820.jpg
© Lina Stripeikienė | Sereikiai | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šiandien per šalį keliaus lietus, tačiau po pietų vakarinėje šalies dalyje jau numatomi ir pragiedruliai, o lietaus debesys apsistos rytų Lietuvoje. Stiprės šiaurės vakarų krypties vėjas.
Šiluma jau bus kuklesnė. Vilniuje dieną oras sušils iki 16 laipsnių. Kaune termometrai fiksuos 15, Šiauliuose ir Panevėžyje 13 laipsnių. Pajūryje bus apie 9 laipsnius šilumos.
d6b52131.jpg
© Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį vietomis numatomi nedideli pragiedruliai, menkas lietus galimas vos kai kur. Pūs nemalonus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas.
Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos tarp 4–8 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje, Panevėžyje ir Kaune bus apie 15, Šiauliuose apie 13 laipsnių šilumos. Pajūryje oras sušils iki 9 laipsnių.
a1366656.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienio naktį dangų niaukstys debesys, žymesnių kritulių nenumatoma. Vyraus 5–9 laipsnių šiluma. Įdienojus daugelyje vietovių bus saulėta, temperatūra kils truputį aukščiau, tačiau pūs apysmarkis šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas.
Vilniuje, Panevėžyje ir Šiauliuose bus apie 15–16, Kaune apie 17 laipsnių šilumos. Pajūryje temperatūra kils iki 11 laipsnių.
77cf31ca.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį džiugins saulėtas dangus, į šalį vėl sugrįš 20 laipsnių šiluma. Suksis gūsingas vakarų, pietvakarių vėjas.
Visgi, nakties ir ryto metu temperatūra bus žemesnė nei praėjusiomis paromis ir svyruos tarp 3–7 laipsnių. Ankstyvą rytą keliaujantiems į darbą bus žvarboka. 
Tačiau dieną oras šils labiau nei ketvirtadienį. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje termometrai fiksuos 20, Šiauliuose 18 laipsnių šilumos. Pajūryje temperatūra kils iki 10 laipsnių.
03559d57.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt
Draudžiama GISMETEO paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse ar kitaip platinti ir kopijuoti be sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma nurodyti GISMETEO kaip informacijos šaltinį
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite