Orų prognozė: laikykitės – karštis perkops 30 laipsnių

Šiandien šalyje vyraus permainingas debesuotumas, protarpiais prapliups trumpas lietus, vietomis griaudės. Šiauriniuose ir šiaurės rytiniuose šalies rajonuose kritulių bus mažiausia. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas.
Vilniuje ir pajūryje bus apie 23, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 24 laipsnius šilumos. Kaune ir šalies pietuose oras šils iki 25 laipsnių.
9fe52195.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį į šalį veršis kur kas karštesni orai. Dangus bus giedras, lietaus tikimybė menka. Dvelks silpnas, pietinių krypčių vėjas.
Naktį numatoma 13–19 laipsnių šiluma, šilčiausia bus prie jūros.
Dienos metu oras sparčiai šils. Karščiausia bus vakarinėje, pietvakarinėje šalies dalyje, kur temperatūra perkops ir 30 laipsnių, o vos žemesnė temperatūra vyraus rytinėje šalies dalyje, kur oras šils iki 26–28 laipsnių.
Vilniuje bus apie 28,  Zarasų apylinkėse apie 27 laipsnius šilumos. Kaune ir šalies pietuose oras įkais iki 30 laipsnių, apie 31–32 laipsnius karščio gali būti Kybartų, Jurbarko, Tauragės apylinkėse. Šiauliuose, Panevėžyje ir prie jūros temperatūra svyruos apie 29 laipsnius šilumos.
3516d2e4.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienis bus dar karštesnis. Pavėsio debesys nesuteiks, pūs kiek juntamesnis pietinių krypčių vėjas.
Naktis bus giedra, temperatūra sieks 17–22 laipsnius šilumos.
Dieną daug kur svilins 30 laipsnių karštis, vietomis termometrų stulpeliai stiebsis iki 33–34 laipsnių karščio. Vilniuje ir pajūryje vyraus 30, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir šalies pietuose 31 laipsnio temperatūra.
63e862c3.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį taip pat bus itin karšta ir tvanku, danguje karaliaus saulė. Po truputį stiprės pietų vėjas. Antroje dienos pusėje vietomis išaugs debesuotumas.
Vyraujant karščiams nepamirškite gerti pakankamai vandens, vengti tiesioginių saulės spindulių. Renkitės šviesiais, plonais rūbais. Nelikite abejingti vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems toks karštis gali būti pražūtingas.
TAI SVARBU
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite