Orų prognozė: saulės beveik nematysime, vienas reiškinys kels pavojų

Gamtoje auksinio rudens neliko nei kvapo, vis dažniau skendime tirštuose rūkuose, o saulę slepia pilki debesys.
Jau vakar vietomis rūkas taip ir neišsisklaidė, o saulė palepino tik kai kurias šalies vietoves. Artimiausiomis dienomis dangus niūrus bus visur, taip pat teks būti itin atsargiems visiems eismo dalyviams – šalyje tvyros klastingi rūkai, kuriems sunkiai seksis prasisklaidyti net dienos metu.
6ee1a58d.jpg
Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šiandien dangų daug kur gaubs debesys, vietomis išsilaikys rūkas. Kai kur, daugiausiai vakarinėje šalies dalyje galimas nedidelis lietus. Dvelks pietų, pietryčių krypties vėjas.
Dienos metu šilumos jau bus mažiau nei vakar. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 7, Kaune ir prie jūros iki 8 laipsnių.
7129a49a.jpg
Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Šeštadienį numatomi labai panašūs orai, daug kur dulksnos lietus. Naktį ir rytą suboluos rūkas. Temperatūra svyruos tarp 3–7 laipsnių šilumos. Prie jūros bus laipsniu kitu šilčiau.
Dieną dangus bus niūrus, rūkas vietomis užsiliks. Pūs kiek juntamesnis pietryčių krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras sušils iki 8, Kaune iki 9 laipsnių. Prie jūros bus apie 10–11 laipsnių šilumos.
0495d2ec.jpg
Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienį numatomas gūsingas rytų, pietryčių krypties vėjas. Nakties valandomis rūkas tvyros tik kai kur, ryto metu vietomis galimi pragiedrėjimai. Išsilaikys panaši šiluma kaip ir šeštadienio naktį ir sieks 3–7 laipsnius.
Dieną kai kur debesų šydas sutrūkinės, bet tik trumpam. Rytiniuose, pietrytiniuose šalies rajonuose bus vėsiausia, čia temperatūra svyruos tarp 4–6 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 6, Kaune apie 7–8, prie jūros apie 9 laipsnius šilumos.
15a859fb.jpg
Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ateinančios savaitės pradžioje orai bus drėgnesni, galime sulaukti mišrių kritulių. Pirmadienį išsilaikys panaši šiluma, vietomis galimos šlapios snaigės. Antradienį bus truputį šilčiau, daug kur lis, pūs gūsingas pietryčių krypties vėjas.
Taigi, kol kas orai kardinaliai atvėsti dar neskubės. Numatomos rudeniškai darganotos, niūrios dienos. 
3d4f6993.jpg
Daiva Sinkevičiūtė | Sudargas | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
23db339a.jpg
Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite