Orų prognozė: po sniego laukia dar didesni iššūkiai

Šiandien visą dieną šalyje numatomi krituliai.
Tačiau antroje dienos pusėje daug kur kritulių pobūdis keisis – sniegą keis šlapdriba, lietus, formuosis plikledis, lijundra, tad keliuose tai taps tikru iššūkiu.
Negana to, vietomis matomumą mažins ir tvyrantis rūkas.
0db2d18f.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Dienai bėgant temperatūra palaipsniui kils, tad gerokai po pietų bus šilčiau nei vidurdienį. Pūs gūsingas pietų, pietryčių krypties vėjas.
Vilniuje ir Panevėžyje dieną laikysis –1 laipsnio šaltukas, Šiauliuose bus apie nulį. Kaune oras šils iki 1, pajūryje iki 5 laipsnių.
0e0ec41e.jpg
© Onutė Butauskienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Į šalį plūstelėję šiltesni orai išsilaikys ir šeštadienį. Nakties valandomis daugelyje vietovių išsilaikys teigiama 1–6 laipsnių šiluma. 
Tik kai kur rytinėje šalies dalyje dar gali silpnai pašalenti. Naktį ir rytą daug kur tvyros rūkas. Vietomis tęsis krituliai: lietus, šlapdriba. Gausiausi jie bus pajūryje, vakarinėje šalies dalyje.
5b7972ca.jpg
© Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Dieną Vilniuje bus apie 2–3, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 3–4 laipsnius šilumos. Kaune temperatūra kils iki 5, pajūryje iki 7 laipsnių. daugelyje vietovių ir toliau varvės dangus, rytinėje šalies dalyje galimos šlapios snaigės. Išsilaikys gūsingas pietinių krypčių vėjas.
868cbd04.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Sekmadienis bus apniukęs, daug kur lis, vietomis numatoma šladriba. Vėjas nenurims.
Nakties metu formuosis plikledis. Vyraus 0–6 laipsnių šiluma, šilčiausia bus prie jūros.
Dieną Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 2, Kaune ir Panevėžyje apie 3 laipsnius šilumos. Pajūryje oras šils iki 5 laipsnių.
88dd9005.jpg
© Loreta Simaniūkštienė | Šiauliai | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite