Orai: savaitgalį šalį užlies šiluma – viena diena bus ypatinga

Trečiadienį šalyje numatoma visa puokštė kritulių: sniegas, šlapdriba, o vietomis ir lietus. Pūs gūsingas vakarinių krypčių vėjas, ypač vakariniuose šalies rajonuose kur gūsiai pasieks 18 metrų per sekundę.
Dienos metu rytiniuose šalies rajonuose bus apie nulį. Tuo tarpu prie jūros temperatūra šoktels iki 5 laipsnių. Vilniuje bus apie 1, Kaune apie 3 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 2 laipsnių. Po pietų, pradedant vakariniais šalies rajonais, dangus giedrinsis.
c821bbec.jpg
© Augustina Piečienė | Mosėdis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienio naktį vėl spustels šaltukas, keliuose formuosis plikledis, o matomumą mažins rūkas. Temperatūra šalyje svyruos tarp –5–0 laipsnių. Pajūryje vyraus 1–2 laipsnių šiluma.
Dienos metu numatomi pragiedruliai, gausesnių kritulių nebus. Vėjas šiaurės vakarų, pereinantis į pietvakarių, bus kiek ramesnis nei trečiadienį.
Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 3, Kaune iki 4 laipsnių. Pajūryje bus apie 5 laipsnius šilumos.
3efc7f6b.jpg
© Lina Latvienė | Varėna | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Penktadienį saulę paslėps pilki debesys, daug kur galimi nedideli krituliai: lietus, šlapdriba. Sustiprės vakarų krypties vėjas.
Naktį temperatūra žemiau nulio nekris, išsilaikys silpna šiluma, kuris sieks 1–3 laipsnius. Daug kur suboluos rūkas.
Dienos metu temperatūra pakils aukščiau nei ketvirtadienį. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 3–4, Kaune ir prie jūros iki 5 laipsnių.
ce2b302a.jpg
© Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Pagal dabartinius duomenis, šeštadienį laukia itin maloni diena. Krituliai neturėtų gadinti nuotaikos, o plūstelėjusi pavasariška šiluma ir saulės spinduliai taip ir kvies pabūti gamtoje. Visgi, išsilaikys gūsingas vakarų krypties vėjas. Naktį bus apie 0–3 laipsnius šilumos. Dieną temperatūra šoktels iki 6–9, vietomis ir iki 10 laipsnių šilumos.
Sekmadienis vietomis truputį palis, dar bus ganėtinai šilta, tačiau temperatūra taip aukštai nekils, o vakare oras atvės sparčiau, bus slidu.
1d007f47.jpg
© Daiva Sinkevičiūtė | Sudargas | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
75f20433.jpg
© Daiva Joknienė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite