Patyrę avariją gelbėtojai savomis rankomis nustūmė nukentėjusiąją iki ligoninės

Slidūs keliai sukelia daugybę iššūkių ir skaudžių nutikimų keliuose. 
Štai gelbėtojų pora Sent Luiso priemiestyje (JAV) sulaukė ypatingo internautų susižavėjimo ir padėkų, kuomet jie nepabūgę ekstremalios situacijos apledėjusiame kelyje paliko savo pačių greitosios pagalbos automobilį ir išgelbėjo nukentėjusiąją. 
a4ab6cfa.jpg
© SSM Health DePaul Hospital - St. Louis | Facebook
Du Maryland Heights ugniagesiai bandė pasiekti sužalotą moterį, kuriai sekmadienio rytą vairuojant tuščią autobusą jis pradėjo slysti ir sukėlė avariją.
Visgi, jiems artėjant link avarijos vietos jų pačių greitosios pagalbos automobilis pakliuvo ant ledu padengto kelio ploto ir rėžėsi į apsauginius kelio atitvarus.
Taetz ir jo partneris žinojo kad jiems belieka vienintelė galimybė nugabenti moterį į netoliese esančią „SSM Health DePaul Hospital“ – jiems maždaug mylią ją stumiant ant specialių neštuvų su ratukais.
Ir tai nebuvo lengva užduotis, nes kelyje tarp avarijos vietos bei ligoninės jų laukė kelios kalvos, padengtos ledu. 
Visgi, jiems pavyko moterį nugabenti į ligoninę, kur ją apžiūrėjus medikams paaiškėjo, kad rimtų sužalojimų avarijos metu ji išvengė.
Naujienos apie moters gelbėjimo operaciją pirmiausia buvo paskelbtos ligoninės „Facebook“ puslapyje, kartu su nuotrauka, kuri sulaukė daugybės žmonių susižavėjimo dėl tokio atsidavusio gelbėtojų darbo. 
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite