Vyras manė, kad sandėliuke yra vaiduoklis, bet slapta kamera parodė tiesą VIDEO

Vienas senolis Jungtinėje Karalystėje manė, kad jau kraustosi iš proto, kai ištisas savaites jo sandėliuke dėjosi keisti dalykai. 
72 metų vyriškis iš Severn Beach, Jungtinėje Karalystėje, kurį laiką atsibudęs rasdavo tam tikras metalines detales, daugiausia varžtus ir metalo nuolaužas, dėžutėje, kurioje laikomas paukščių lesalas.
Mckears pareigingai rankiojo šias detales iš dėžės ir grąžindavo jas ten kur joms priklauso. Tačiau kas kartą ryte, apsilankius sandėliuke, metalo gabalėliai vėl gulėdavo paukščių lesalo dėžėje.
9771890f.jpg
© Stop kadras 
Blogiausia tai, kad laikui bėgant šioje dėžėje atsirasdavo vis keistesnių objektų. Vieną dieną, čia jis aptiko sunkią metalinę grandinę.
„Tada pamaniau, kad čia vyksta kažkas linksmo,“ – sakė Mckears. „Aš kiek nerimavau. Man 72 metai ir aplink vis girdi apie nemalonius dalykus, kurie kartais ima suktis 72 metų džentelmenų galvose.“
Tačiau šio pensininko kaimynas, pasižymintis didele aistra stebėjimo kameroms, atskubėjo jam į pagalbą. Jis ne koks vaiduoklių medžiotojas, tačiau Rodney Holbrook savo kolekcijoje turi daugybę vaizdo stebėjimo kamerų, daugiausia tai žvėrių stebėjimui gamtoje skirta technika.
8fd7ca44.jpg
© Stop kadras 
Būtent į jį pirmiausia ir kreipėsi su „vaiduokliais“ susidūręs senolis. 
Prireikė nedaug laiko kol ši nerami siela atskleidė tikrąją savo tapatybę. Kamera užfiksavo, kaip mažytė pelė be atvangos darbavosi nešdama metalines detales nuo darbo stalo į plastikinę talpą.
Peržiūrėjęs šį vaizdo įrašą Holbrook nusprendė, kad tokiu būdu pelė bandė paslėpti savo surastas maisto atsargas atokiau nuo kitų padarėlių. 

 

Ir panašu, kad ši pelytė turi šeimą, kurią turi išlaikyti.
Ši pelė toliau filmuojama jai tęsiant savo keistus reikalus, o sandėliuko savininkas neturi planų jos atsikratyti.
Nuo pasidalinimo dienos šis vaizdo įrašas jau užvaldė internetą, o pelės istorija buvo dalintasi naujienų portaluose visame pasaulyje.
Holbrook mano, kad ši bevardė sandėliuko pelė šiuo metu yra pati garsiausia pelė pasaulyje.
„Peliukui Mikiui šiuo metu belieka tenkintis antrąją vieta,“ – juokėsi vyriškis.

 

Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite