Orai: užlies vasariškos šilumos banga – sušils iki 25 laipsnių

Pamirškite prieš tai mus lepinusią šilumą, nes tai, kas laukia šią savaitę tikrai primins vasarą.
Kasdien termometrai fiksuos vis didesnę temperatūrą, o savaitei baigiantis oras sušils net iki 25 laipsnių.
Tiesa, šilumos bangą išstums audringos permainos: vietomis penktadienį, o savaitgalį jau visur prapliups krituliai, grūmos perkūnija. 
973792a4.jpg
© Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Pirmadienį numatomi šilti ir saulėti orai, kritulių nesulauksime. Numatomas vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 17, Kaune ir Panevėžyje apie 18 laipsnių šilumos. Pajūryje oras šils iki 16 laipsnių.
Antradienį šalyje tęsis itin šilti orai, vietomis danguje pasirodys nedideli debesys. Nakties valandomis pietryčių vėjas nusilps, dieną gūsiai sustiprės iki 15 metrų per sekundę. Naktį vyraus 2–8 laipsnių šiluma, ryto metu kai kur šalies rytuose dar bus apie nulį.
Dienos metu oras sparčiai šils. Vilniuje ir pajūryje termometrai fiksuos 17 laipsnių. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras sušils iki 18 laipsnių.
e52b7ae0.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Trečiadienį tiek naktį, tiek dieną bus dar šilčiau. Naktis rami ir žvaigždėta, temperatūra svyruos tarp 4–9 laipsnių šilumos. Dieną įsismarkaus pietryčių krypties vėjas, vietomis gūsiai pasieks 20 metrų per sekundę.
Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje temperatūra šoktels iki 20 laipsnių. Šiauliuose bus apie 19, pajūryje apie 18 laipsnių šilumos.
98c99056.jpg
© Gintaras Stanelis | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Ketvirtadienio naktį vyraus giedras dangus, temperatūra svyruos tarp 7–12 laipsnių šilumos. Dienos metu vietomis vakariniuose ir šiaurės vakariniuose šalies rajonuose galimas nepastovus debesuotumas, po pietų čia nuvilnis trumpalaikis lietus.
Dieną temperatūra vietomis jau perkops 20 laipsnių. Vilniuje ir Panevėžyje oras įkais iki 21, Kaune iki 22 laipsnių. Šiauliuose bus apie 20, pajūryje apie 19 laipsnių šilumos.
Penktadienį orai primins tikrą vasarą. Naktį vyraus 9–12 laipsnių šiluma. Dieną vietomis oras sušils net iki 25 laipsnių, po pietų kai kur gaivins trumpalaikis lietus su perkūnija, sustiprės pietryčių krypties vėjas.
Vilniuje ir Šiauliuose vyraus 23, Kaune 25 laipsnių šiluma. Panevėžyje bus apie 22, pajūryje apie 21 laipsnį šilumos.
39083597.jpg
© Liuda Mickutė | Gismeteo.lt skaitytojų nuotr.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite