Pietų Vokietiją skandina liūčių sukelti potvyniai VIDEO

Lėtai per centrinę ir rytų Europą judanti audros sistema šią savaitę į regioną atneš smarkias liūtis ir audras su perkūnija.
Vokietijos žiniasklaida praneša, kad pirmadienį prasidėjusios liūtys šalyje, ypač pietinėje jos dalyje, sukėlė kuo tikriausią chaosą.
d5fecae4.jpg
dpa 
Pranešama, kad prastos oro sąlygos jau spėjo pareikalauti ir žmonių gyvybių, kuomet  Bavarijos regione greitkelyje nuo kelio nuslydus automobiliui ir atsitrenkus į medį žuvo jo vairuotojas.
Helmstedte, Pietinėje Saksonijoje, buvo evakuota vietos ligoninė, kai neatlaikiusios didžiulio susikaupusio kritulių kiekio bei užsikimšus lietaus nutekėjimo sistemoms, įgriuvo pastato lubos.
b2aa41f7.jpg
dpa 
Dėl potvynio užlietos greitkelio dalies teko uždaryti dalį automagistralės tarp Herleshausen (Hesenas) ir Gerstungen (Tiuringija) miestų.
Tiuringijoje potvynių vanduo užtvindė ir gyventojų namus bei kitus viešos paskirties pastatus.
af4c7b8d.jpg
dpa 
Prognozuojama, kad naktį iš antradienio į trečiadienį lietus šalyje ims silpti, vis dėlto, išliks lokalizuotų potvynių pavojus.
Vokietijos gyventojai dalinasi potvynio vaizdais:
Kasdienis lietus su perkūnija šią savaitę grasina ir kitiems Europos regionams,  nuo Lenkijos ir Baltijos šalių iki pat Balkanų pusiasalio.
Šių audrų su perkūnija metu galima tikėtis tvindančių liūčių, staigių lokalizuotų potvynių ir smarkių vėjo gūsių.
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite