Pietryčių Australija tokios žiemos dar nematė: iškrito rekordinis sniegas VIDEO

Australijos gyventojai susidūrė su neįprastai žiemišku savaitgaliu, kuomet kai kuriose pietrytinėse šalies vietovėse pirmą kartą per kelis dešimtmečius buvo sulaukta sniego, kuris į pietus atkeliavo iš Antarktidos.
8390377b.jpg
© Stop kadras 
Naujojo Pietų Velso simboliu tapęs Žydrųjų kalnų masyvas, esantis vos už 50 kilometrų į vakarus nuo Sidnėjaus, šeštadienį buvo užklotas baltai, kas šokiravo Katoomba, Goulburn ir Central Tablelands gyventojus.
Kaip gyventojai pasakojo, Naujojo Pietų Velso Riverinos regionas, Cootamundra ir Tumut miestai susilaukė savo pirmojo sniego nuo pat 1985 ir 2000 metų.
Šiuos neįprastus orus lėmė „Antarktidos sūkurys“, kuris susiformavo netoli pietinės Australijos salos, Tasmanijos, krantų.
39fb54cc.jpg
© News Corp Australia | News Corp Australia
Skelbiama, kad temperatūros neabejotinai buvo gerokai žemiau vidutinės.
Sūkurys taip pat atnešė smarkius ir nuostolingus vėjus, kurių 100 km/val. gūsiai talžė Naujojo Pietų Velso valstiją ir Viktorijos valstijos pietus, kur ant mašinos užvirtus medžiui žuvo viena moteris.
Valstijos skubiosios pagalbos tarnyba susilaukė šimtų pagalbos šauksmų skambučių, susijusių su nuneštais namų stogais ir potvyniais.

 

Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite