Moteris sugalvojo išradingą būdą, kaip apsaugoti savo namus nuo potvynio VIDEO

„Tikiuosi, kad mūsų barikados šiais metais mums kažkaip pasitarnaus,“ – Brittany Vidal sakė vietinei Džeksonvilio televizijai „WJAX“, kol daugelis Floridos gyventojų šią savaitę intensyviai rengėsi jų link artėjančiam uraganui „Dorian“.
Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti, kaip improvizuota Helovino dekoracija, visgi Vidal namus Džeksnovilyje, Floridoje, dengiančių plastikinių maišų tikslas yra sulaikyti prognozuojamo „Dorian“ potvynio vandenį nuo plūdimo į jos namus.
32786d62.jpg
© Twitter 
Moteris paaiškino, kaip savo namus, stovinčius Davis Shores rajone, ji įvyniojo į stiprų plastiką, kurį sutvirtino lipnia juosta ir beveik 300 smėlio maišų.
„Jei tai suveiks, tuomet tai neabejotinai bus verta visų pastangų,“ – sakė Vidal, kuri minėjo besivilianti, kad jos kūrybiškumas ir įgūdžiai bus pakankami atsilaikyti prieš artėjantį potvynį.
Kol pati Vidal lažinasi, kad jos projektas tikrai suveiks, kiti kaimynai nusprendė palikti savo namus, nes dar ankstesnių uraganų „Matthew“ ir „Irma“ sukeltų potvynių metu šis rajonas patyrė katastrofinius nuostolius.
961ba22c.jpg
© Fox30 
„Dorian“ toliau išlieka ekstremaliai pavojinga audra, nepaisant susilpnėjimo iki 2 kategorijos audros, kurios maksimalus vėjo greitis siekia 177 km/val.
Kol ši galinga audra iš lėto artėjo Jungtinių Amerikos valstijų link, Rytinėje pakrantėje nuo Floridos iki Džordžijos valstijos, atsakingos institucijos toliau įvedinėjo ekstremaliąją situaciją. 

 

Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite