Po smarkių liūčių Ispanijoje kilę potvyniai priminė apokalipsę VIDEO

Šią savaitę Ispanijoje, Valensijos regonui smogė galinga audra, į šį turistų mylimą kurortą atnešusi smarkias liūtis ir stiprius vėjus. Kilę potvyniai pridarė daug žalos, o užfiksuoti vaizdai kelia siaubą.
Gausūs lietūs, smarkus vėjas ir tūžmingas vėjas taip pat talžė ir Ispanijai priklausančias Balearų salas. 
87948113.jpg
© EPA 
Internete pasklido filmuota medžiaga, kuriuoje matomi netoli Mochentės savivaldybės (Ispanija, Valensijos regionas) ištvinusių upių ir potvynių srovių nešami automobiliai.
Matoma, kaip automobilių lempos mirksi, kol patys automobiliai yra intensyviai mėtomi aukštyn ir žemyn šiuose nuožmiuose vandenyse.
Geroji žinia ta, kad tuo metu automobiliai buvo tušti, pranešė vietos žiniasklaida.
Meteorologijos tarnyba AVAMET, teigia, kad regionas sulaukė smarkiausių liūčių per visą stebėjimų istoriją, nuo pat 1917 metų.
Pranešimuose skelbiama, kad per 24 valandų laikotarpį viename kvadratiniame kilometre iškrito 250 litrų vandens, o vėjo greitis siekė 21 m/s.
Vietos meteorologai audros perspėjimus paskelbė pietinei Valensijai ir visai Alikantės provincijai, kur laukiama tolesnių smarkių liūčių.
Daugiau nei 255000 moksleivių iš 84 paveiktų regionų įsakyta neiti į pamokas, nes vardan prevencinių priemonių visos mokyklos buvo uždarytos.
Valensijos Port de Sagunt uostas buvo uždarytas iki atskiro pranešimo, skelbia uosto atstovai.
Vietos žiniasklaida pranešė, kad dėl nepalankių oro sąlygų buvo sutrikdytas traukinių ir kelių tinklų eismas.
Skelbiama, kad mažiausiai du gyventojai žuvo, tuo tarpu pats regionas rengiasi penktadienį toliau juos merksiančioms smarkioms liūtims ir stipriems vėjams.
b034ecc3.jpg
© elindependiente 
750b2e7c.jpg
© EFE 
Gismeteo.lt 

Dalintis:

Taip pat skaitykite