Kinija turi savo „Lochneso pabaisą“? Upėje pastebėjo mįslingą gyvį VIDEO

Kinijos Jangdzės upėje pastebėtas paslaptingas objektas. 
Trečioje pagal ilgumą pasaulio upėje užfiksuotoje vaizdo medžiagoje akivaizdžiai matoma vandenyje išsiskirianti tamsi forma. Visa tai Kinijos socialines medijas privertė tiesiog ūžti.
6ea1226c.jpg
© The Paper | Twitter 
Ar tai gali būti seniai pamirštas Škotijos Lochneso pabaisos giminaitis?
Ne itin aukštos kokybės medžiagoje, kurioje matoma ši vandeninė anomalija, įamžintas ilgas, gyvatę primenantis ir vandens paviršiuje vakarinėje Hubėjaus provincijoje greitai judantis objektas.
Kai kurie teigė, kad tai didelė vandeniu plaukianti gyvatė. Profesorė Wang Chunfang iš Huazhong Žemės ūkio universiteto „Pear Video“, kurie Kinijos auditorijoms kuria trumpus naujienų pobūdžio klipus, teigė kad tai, ko gero, buvo „vandens gyvatė“.

 

Jangdzė yra apie 6300 km. ilgio ir joje gyvena Kinijos didžioji salamandra (Andrias davidianus - lot.), kuri gali užaugti net iki beveik dviejų metrų ilgio. Ši viena didžiausių pasaulio varliagyvių rūšių yra atsidūrusi ties kritine išnykimo riba, į kurią ją įstūmė tarša, žvejyba ir žemės ūkis.
Dar viena didelio dėmesio susilaukusi hipotezė teigė, kad vadinamoji pabaisa gali būti plastiko dangos dalis, plaukianti nešama vandens srovių.
Paslaptis atskleista
Po didžiulių diskusijų apie mįslingą gyvį daugeliui teko nusivilti, nes tiesa kur kas paprastesnė.
Pasirodo, jog upėje buvo pastebėta ne gyvatė ar antroji Lochneso pabaisa, o didžiulis gumos gabalas, kaip įtariama pramoninė oro pagalvė. 
Atlikus paieškas darbuotojai iš vandens ištraukė šiuos gumos gabalus ir pasitvirtino, jog tai buvo subliuškusi jūrinė oro pagalvė. 
Štai ir visa paslaptis. Škotijos Lochneso pabaisa gali būti rami – jai konkurentės nėra. Kol kas. 
851ba093.jpg
© Pear Video 
75fc4ce5.jpg
© Pear Video 
Gismeteo.lt 
 

Dalintis:

Taip pat skaitykite